Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
11 січня 2017

Аріана Ґранде і Джон Ледженд об’єднаються для запису спільної пісні

Виконавці готують саундтрек для майбутнього фідьму «Красуня та чудовисько».

Аріана Ґранде дражнить шанувальників можливим дуетом із Джоном Леджендом. Як повідомляють зарубіжні ресурси, артисти планують створити саундтрек для стрічки «Красуня і чудовисько», яка має вийти цього року. В Інстаграмі Ґранде натякає на співпрацю з колегою, хоч іще нічого не підтверджено. Вона опублікувала свій знімок в навушниках у студії звукозапису. У коментарі до світлини Аріана зазначила в теґах ім’я Ледженда та офіційний акаунт фільму. Інших подробиць вона не оприлюднила.

Світлину опубліковано користувачем Ariana Grande (@arianagrande)

Досі неясно, яку пісню співатиме Ґранде. Швидше за все, це буде головна тема «Beauty and the Beast». Таке припущення виникає у зв’язку з тим, що в діснеєвських фільмах знаменитості часто виконують власні версії головних тем. Згадаймо, приміром, «Let It Go» Демі Ловато для «Крижаного серця» 2013 року чи «Reflection» Крістіни Аґілери для «Мулан».

У версії стрічки «Красуня та чудовисько» 1991 року ролі виконали Селін Діон та Пеабо Брайсон. За цю співпрацю їх ушанували низкою нагород, включаючи «Золотий глобус», «Оскар» і «Греммі».

Римейк стрічки за участю Емми Вотсон у ролі Бель та Дена Стіванса в ролі чудовиська має потрапити до кінотеатрів 17 березня (в Україні – 16). Тоді ж у крамницях з’явиться і дводисковий альбом саундтреків до стрічки.

За матеріалами: aceshowbiz.com