Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
11 січня 2017

Сусідові, якому Джастін Бібер закидав будинок яйцями, замало грошей

Той бажає, щоб йому виплатили близько мільйона доларів.

Джефф Шварц звинувачував артиста у вандалізмі, скоєному 2014 року стосовно його будинку в Калабасасі, штаті Каліфорнія, а також у тому, що під час сварки 2013 Бібер у нього плюнув. Іще чоловік, якому пощастило мешкати поруч зі знаменитістю, стверджував, що були й інші неприємні інциденти. Мовляв, усілякі погрози та переслідування, які викликали в нього та дружини С’юзан емоційні розлади.

Адвокат Бібера спробував заспокоїти Джеффа запропонованими 25 тисячами доларів. Така сума, на думку юриста, мала б покрити емоційні переживання та матеріальні збитки. Одначе Шварца вказана сума не зацікавила: він вважає, що заслуговує на більше.

У документах, поданих до Верховного суду Лос-Анджелеса минулого тижня, представники Шварца окреслили суму, яку їхній клієнт бажає отримати від кумира підлітків. Фактичні збитки, як указано в паперах, перевищують мільйон доларів.

Виконавець пісні «Sorry», до речі, вже переїхав звідтіля. Після інциденту йому призначили випробувальний термін, штраф, п’ять днів громадських робіт і консультації з приводу керування гнівом. А ще випадок із яйцями вплинув на сусідську репутацію співака.

За матеріалами: music-news.com
Теги: Justin Bieber