Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
6 лютого 2017

Леді Ґаґа виступила на Суперкубку

Мати-монстр виконала попурі зі своїх найбільших хітів в оточенні маси танцюристів і дронів.

У мережі пишуть, що це, без сумніву, був один із найзахопливіших виступів артистки на спортивній події. Володарка перемоги на «Греммі» здійснила приголомшливе шоу під час великої гри, яка відбувалася 5 лютого на стадіоні в Г’юстоні.

Під небом, сповненому дронами, Леді Ґаґа виконала на верхівці стадіону «God Bless America» і «This Land Is Your Land». Перед тим, як зістрибнути з даху зі спеціальним спорядженням, вона завершила вступну частину частиною з клятви вірності (Pledge of Allegiance), сказавши: «Одна нація під Богом, неподільна, зі свободою та справедливістю для всіх».

Коли співачка приземлилася, вона заспівала свій мультиплатиновий сингл «Poker Face». Потім вона перемістилася на сцену, заповнену хореографічною підтримкою, де виконала попурі зі своїх найкращих хітів, серед яких були треки «Born This Way», «Telephone» і «Just Dance».

У гламурному дизайнерському вбранні Леді Ґаґа сіла за клавіші й виконала чутливу баладу «Million Reasons» із п’ятого студійного альбому «Joanne». На завершення артистка почастувала публіку «Bad Romance», тимчасом як на сцені снували убрані в біле танцюристи. Потім нічний небосхил засвітився феєрверками.

За матеріалами: aceshowbiz.com
Теги: Lady Gaga