Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
13 лютого 2017

«Греммі 2017»: Адель відзначили за пісню, запис та альбом року

Артистка в сльозах мовила, що нагороди мали дістатися Бейонсе.

Під час 59-ї щорічної церемонії нагородження премією Американської академії звукозапису Адель дісталася найбільша шана. Виконавши зворушливу присвяту Джоджу Майклу – пісню «Fastlove», співачку нагородили статуеткою «Альбом року» за платівку «25». Також їй дісталися відзнаки «Запис року» і «Пісня року» за хіт «Hello». Під час обох вручень виконавиця «Rolling in the Deep» зверталася до Бейонсе Ноулз, якою, мовляв вельми надихається.

«Я не можу прийняти цю нагороду, – мовила Адель у сльозах, – І я дуже схвильована та вдячна, але артист мого життя – це Бейонсе. І цей альбом для мене – платівка «'Lemonade», як на мене, просто монументальний. Це настільки величний і так добре продуманий альбом, і такий красивий, і такий сповнений душею. І ми побачили інший твій бік, який ти не завжди дозволяєш побачити, тож ми вдячні... Ти – наше світло».

Також вона продовжила: «І те, які почуття ти викликаєш у мене та моїх друзів, почуття моїх чорних друзів, що відчувають піднесення та наснагу відстоювати свої права, спонукають любити тебе, і так буде завжди, я завжди цього хотітиму».

Бейонсе не могла стримати сліз під час промови Адель і відповіла: «Я люблю тебе, Адель».

Крім трьох найвищих нагород, Адель понесла з собою статуетки за найліпший поп-альбом і найкращий поп-соло-виступ. Бейонсе теж не повернувся додому з порожніми руками. Їй дісталися нагороди «Найліпший альбом у жанрі сучасної міської музики» та «Найкращий кліп».

Девіда Боуї вшанували п’ятьма «Греммі», серед яких була й нагорода «Найкраща рок-пісня» та «Найкращий рок-виступ».

Серед інших лауреатів премії опинилися Дрейк, Chance The Rapper, Марен Морріс, The Chainsmokers, Соланж Ноулз, Лала Гетевей, Twenty One Pilots, Cage the Elephant і Megadeth.

За матеріалами: aceshowbiz.com