Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою співка
15 лютого 2017

Ivan NAVI презентував третій офіційний сингл «Влипли»

Також номінант на цьогорічну премію YUNA анонсував перший EP.

Після двох відверто танцювальних треків, нова музична робота виконавця звучить свіжо - лірично, романтично, але незмінно якісно. Адже автори синглу «Влипли» — це Ольга Кутиніна і музичний продюсер Андрій Бакун, які працювали над треками «Такі молоді» та «Закохуюсь».

Ivan NAVI: «Вони відчувають мене, мою музику і мій стиль. Мені подобається те, що пісня трохи повільніша за інші, вона “розтягується” як жуйка і після прослуховування не відпускає ще дуже довго. В пісні є слова: “Ми домовились, що ми просто тимчасові. Поки не знайдемо тих, хто нам більше підходить…”. В сучасному світі все так швидко змінюється, що важко заглядати на років 10 вперед. Тому кожен живе сьогоднішнім днем. Але інколи “влипає” на довше, і, здавалось, звичне знайомство стає чимось значно більшим. У мене таке було, думаю, як і в кожного».

Ivan NAVI встиг вже відзняти відео на пісню «Влипли». За теплою погодою і не менш теплою атмосферою разом з командою Manifest Production виконавець вирушив до Чорногорії. Прем'єра кліпу планується на березень, як і презентація дебютного EP артиста.

 

За матеріалами: прес-служби артиста