Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
16 лютого 2017

Мік Джаґґер забув, що написав мемуари

Ідеться про автобіографію обсягом 75 тисяч слів.

У статті для британського журналу «The Spectator» видавець Джон Блейк зазначив, що три роки тому йому передали рукопис, написаний Міком на початку вісімдесятих. Отримавши мемуари, Джон написав листа Джаґґеру із пропозицією опублікувати ці спогади. Та хоч рок-знаменитість і визнав, що це його робота, але додав, що не пригадує її створення.

«На мій лист підбадьорливо відповів чудовий менеджер Міка, Джойс Сміт. Він зазначив: "Мік не зміг пригадати жодного рукопису. Будь ласка, чи можу я йому це показати?". Побачивши це, він запитав, чи може він підготувати передмову, у якій зазначити, що написав цю розповідь вельми давно», – написав Джон.

За словами видавця, таємнича праця містить, наприклад, подробиці того, як Мік придбав «Старґровс» – розкішний будинок у Гемпширі, Англії.

За словами Блейка, набраний на друкарській машинці текст Джаґґера йому дістався від друга. Джон був близький до отримання від Міка згоди публікувати твір, одначе після смерті Л’Рен Скотт 2014 року рокер вирішив не продовжувати проект.

За матеріалами: music-news.com