Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою гурту
17 лютого 2017

Група «Время и Стекло» представила новий кліп «На Стиле»

Прем'єра відео відбулася 16 лютого в ефірі телеканалу М1.

Режисер кліпу Леонід Колосовський цього разу помістив артистів у кілька різнопланових декорацій-атмосфер, а нестримну енергію танцювального треку висловив за допомогою ритміки кольору. За словами Леоніда, завдяки цим знахідкам «На Стиле» перетворюється на «контрастну гру кольору, музики, танцю і моди».

«Время и Стекло» з’являються в новому кліпі в кількох модних образах і запально танцюють — після успіху кліпу «Навернопотомучто», що запам'ятався всім вірусною хореографією, названою «фешн-спазмами», артисти вирішили додати неординарні танцювальні рухи і в новий кліп.

Надя і Позитив: «Стиль для нас має величезне значення! Ми з Позитивом — справжні фанати цікавою одягу, крутих мелодій і відривних танців. І кожен кадр “На Стиле” є відображенням наших індивідуальностей. Ми хочемо донести глядачам, що у самовираження немає меж і кордонів».

Ірина Горова, продюсер кліпу: «Група “Время и Стекло” вже сама стала фішкою! Тому кліп “На Стиле” є результатом нашої спільної великої творчості. Ми вирішили відійти від складних сюжетних ліній і дали собі волю творчості».

Продюсер групи Олексій Потапенко (Потап) називає «Время и Стекло» трендсеттерами сучасного шоу-бізнесу. Саме тому він і вирішив забронювати актуальну для нашого часу фразу «На Стиле» в музичній історії групи.

Новий кліп також символізує початок однойменного концертного туру #НаСтиле. Група вже представила нову концертну програму в кількох містах.

За одну ніч кліп набрав понад півмільйона переглядів на офіційному YouTube-каналі групи.

 

За матеріалами: прес-служби гурту