Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
17 лютого 2017

MONATIK: «Для мене створення музики – це завжди як ремонт»

Артист розповів про майбутній кліп і сказав, коли шанувальники почують перші пісні з третього альбому.

Перегляди кліпів на пісні з другої платівки MONATIK'а «Звучит», виданої торік, підраховуються багатозначними числами. Екранізація треку «Кружит» перетнула позначку в 24,5 мільйона, а «Вечность» – 2,3.

«"Вечность" він от зараз насправді почав набирати перегляди. Так відбувалося з кожним кліпом: вони не одразу "заходили", розгойдувалися. "Кружит" просто вибухнув і в якусь мить почав рости. Наступною відеороботою буде "УВЛИУВТ (Упали в любовь и ударились в танцы)". Ми її плануємо на кінець березня. Збирається відмінна команда, є цікаві ідеї. Дай Бог, щоб усе, що ми вигадали, зуміти впровадити в кадр, показати так, як хочеться. За кермом Таня Муіньо, мені здається, це має бути прекрасно», – зазначив Дмитро.

Коли пишеш музику, переконаний MONATIK, поспіх не йде на користь. Артист порівняв створення платівок із ремонтом:

«Із кожним альбомом трішки інакше починаєш дивитися на музику, на все, що відбувається. Перший альбом ми взагалі викинули в Інтернет і все було просто, якось окремими піснями. Другий був раціональнішим, скажімо так, більше на досвіді створювався. Тут – поглянемо, тому що для мене створення музики – це завжди як ремонт, так само як і кліпи, вся творчість. Ми не поспішаємо, ніколи не ставимо собі якісь рамки, межі, бо це дуже обтяжує. У цій справі поспішати не потрібно. Треба, щоб усе вже до кінця влаштовувало тебе, як творця, усю команду, щоб усі отримали якийсь ендорфін».

Артист зазначив, що вже підготував певний свіжий матеріал. «Поки ми працюємо посинглово. У нас є чотири демо-версії для нового третього альбому. Гадаю, одну з них можна буде почути влітку», – додав Дмитро.