Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
17 лютого 2017

Гурт Linkin Park представив новий сингл «Heavy» із Kiiara

Також артисти анонсували видання сьомого альбому. 

Учасники Linkin Park улаштували несподіване повернення. 16 лютого вони представили новий сингл «Heavy», до запису котрого долучилася потенційна зірка Kiiara. Легкий трек буде представлений у майбутній платівці колективу «One More Light», який має потрапити на полиці вже 19 травня.

У близько трихвилинному трекові співачка обмінюється віршами під захопливу перкусію та синтезаторний звук із лідером колективу Честером Бенінґтоном. Артист розповідає про параною й інші психічні проблеми, а його колега – про долання важких періодів у житті.

У коментарі для «Billboard» про майбутній диск гітарист гурту Майк Шинода натякнув, що «Heavy» віддзеркалює більшу частину атмосфери нового студійника: «Одна з причин, чому ми обрали "Heavy" як перший сингл це те, що він передає основне звучання альбому. Це не сценарій того, що весь альбом звучить отак, а сингл – інакше. Ідеться про те, як звучить увесь альбом».

«One More Light» стане сьомою в дискографії гурту платівкою. Попередній альбом «The Hunting Party» артисти представили 2014 року. До свіжого диска потрапить десять пісень. Нижче можна ознайомитися з треклістом.

    "Nobody Can Save Me"
    "Good Goodbye"
    "Talking to Myself"
    "Battle Symphony"
    "Invisible"
    "Heavy" featuring Kiiara
    "Sorry for Now"
    "Halfway Right"
    "One More Light"
    "Sharp Edges"

 

За матеріалами: aceshowbiz.com