Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою співачки
17 лютого 2017

Злата Огнєвіч випустила кліп, який півроку був під забороною

Понад півроку шанувальники артистки і журналісти неодноразово запитували, коли ж відбудеться прем'єра кліпу на пісню «За літом, за весною», так як було анонсовано, що в кліпі Злата виходить заміж за індуса.

Знімання кліпу «За літом, за весною» відбувалося ще на початку липня 2016 року, але на численні запитання журналістів Злата говорила про те, що у відео багато графіки і її промальовує команда з Польщі на чолі з режисером Юрієм Морозовим. Крім цієї затримки виходу кліпу була ще одна - найважливіша.

Пристрасні обійми й поцілунки Злати з головним героєм — чарівним індусом — не тільки епатували, а й викликали суперечності у відносинах Злати з її коханим, який і без того постійно ревнує артистку до чоловіків-шанувальників.

Побачивши чорновий варіант відео «За літом, за весною» коханий артистки був, м'яко кажучи, незадоволений ситуацією, через те, що в кліпі присутні кадри весілля та інших атрибутів цієї церемонії... Чимало місяців знадобилося Златі, щоб знайти компроміс у ситуації зі своїм чоловіком і не втратити деталі кліпу, в яких весь сенс.

І ось нарешті Злата Огнєвіч все-таки змогла знайти рішення щодо пікантних кадрів у своєму новому відео «За літом, за весною» і в підсумку презентація цього неоднозначного кліпу все ж відбулася.

За словами артистки, сенс цього відео за півроку трохи змінився. Якщо раніше вона просто хотіла втілити обряд індійського весілля і показати історії людей, які вміють радіти життю, то зараз ця відеоробота стала символом її любові і вміння знаходити компроміс заради важливих стосунків.

 

 

За матеріалами: прес-служби співачки