Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: представники артистки
9 березня 2017

Світлана Лобода завершила тур «К черту любовь» і презентувала в Києві платівку «H2LO»

Цей альбом артистка готувала п’ять років.

Столичним концертом 8 березня LOBODA поставила крапку в поточних гастролях. Під час тригодинного шоу вона виконала як відомі шанувальникам «К черту любовь», «Твои глаза» и «Пора домой», так і сім нових синглів, серед яких були «Париж», «Невеста», «Случайная» і «Стерва».

Як зазначили представники виконавиці, на цей концерт продали дев’ять тисяч квитків. Освітлювальне обладнання, використане під час шоу, привезли з Бельгії. Європейські звукорежисери прописали схему побудови звуку так, щоб він був однаково потужним і в партері, і на трибунах. Також спеціально для святкового виступу розробили 3D-конструкцію сцени.

Перед виходом Світлани публіку розігрівали електронники The Erised, які виконали дев’ять композицій.

Лобода з'явилася на високому освітленому п'єдесталі в сліпучій накидці.

Виступ артистки став її практичним доланням страху висоти: виконуючи пісню «Постой, мужчина» Світлана злетіла над залою й потішила публіку кількома акробатичними елементами.

Першим зі спеціальних гостей вечора стала співачка Саша, трохи згодом на сцену вийшов Monatik. Разом із винуватицею події він виконав трек «Жарко». Третім на сцені визирнув підопічний Лободи – репер GADAR, який завершив другий блок концерту синглом «Не плачь».

Кульмінацією вечора стало виконання пісні «Революция», під час якого співачка на яскравій платформі здійнялася високо над аудиторією.

Закінчився концерт треком «Пора домой» і виходом на біс. Під скандування багатотисячної публіки Лобода ще раз виконала суперхіт у новому звучанні.

За матеріалами: представники LOBODA