Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
10 березня 2017

Одержимого шанувальника Тейлор Свіфт заарештували

Його звинуватили в переслідуванні та зломі.

Тейлор Свіфт ледве не зустрілася лицем до лиця з шаленим шанувальником. Як повідомляє «Page Six», чоловік на ім’я Мохаммед Джафар останні два місяці намагався пробратися в розкішний пентхаус артистки.

Кантрі-поп-виконавиця була змушена викликати поліцію, коли побачила, як непроханий гість із десятої вечора до другої ранку намагався залізти до неї на дах. Також він постійно дзвонив їй у двері та вештався в коридорі, не полишаючи надії зустрітися з виконавицею.

Як ідеться в юридичних документах, доступ до котрих отримали представники видання, Мохаммед розпочав свої надокучання співачці в грудні, коли завітав до кондо Тейлор і вимагав зустрічі з нею. Після того, як йому це не дозволили, упродовж двох місяців він іще чотири рази повертався на територію помешкання. Останній такий візит відбувся 15 лютого.

Невдоволений тим, що побачитися з Тейлор так і не вдалося, у період із 27 січня по 16 лютого він 59 разів зателефонував до менеджерів компанії Свіфт.

Зрештою Мохаммеда заарештували. Сталося це 6 березня. Його звинуватили в переслідуванні та зломі й висунули штраф у розмірі двадцяти тисяч доларів. Тейлор також захистили судовим наказом, який забороняє сталкерові наближатися до неї.

За матеріалами: aceshowbiz.com
Теги: Taylor Swift