Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
10 березня 2017

У новій пісні Lorde розповіла про те, як обрана професія впливає на її життя

20-річна виконавиця представила композицію «Liability».

Lorde потішила шанувальників новим синглом із довгоочікуваного альбому «Melodrama». Трек під назвою «Liability» – це чуттєва балада з фортепіанним звучанням, уперше представлена під час радіошоу 9 березня .

На відміну від першого синглу з альбому, «Green Light», у цьому трекові виконавиця розповіла про нелегку долю артиста. Спосіб життя музиканта позначається на дружбі й інших стосунках, вважає Lorde. У майже трихвилинній пісні новозеландська виконавиця зосереджується на тому, що артистське життя – важкий тягар, оскільки шанувальникам набридає все, що вона робить, аби їм догодити.

«Правда в тому, що я – іграшка, Якою тішаться люди. Але трюки більше не спрацьовують, І тоді я їм набридаю», – співає вона.

В інтерв’ю із «Lowe» Lorde зазначила, що створити «Liability» її надихнула пісня Ріанни «Higher»: «Я була в кебі сама і слухала "Higher" Ріанни, оскільки тільки-но вийшов "Anti". Це мене розчулило, я така подумала: "Усе дійсно відбувається таким чином, у якусь мить це трапляється з кожним"».

Також артистка додала, що пісня з простим фортепіанним звучанням – це нова творча територія для неї.

«Melodrama» буде другим альбомом артистки після «Pure Heroine». Другий диск виконавиці, як очікується, видадуть 16 червня.

За матеріалами: aceshowbiz.com
Теги: Rihanna Lorde