Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
13 березня 2017

Нікі Мінаж здивувала шанувальників появою на шоу Дрейка у Франції

Разом вони виконали три треки, а ще прозвучав її новий хіт «No Frauds».

Глядачі шоу в Парижі були приємно шоковані, коли на сцені до канадського виконавця приєдналася Нікі Мінаж. Шоу, здійснене в межах туру «Boy Meets World», було першим із трьох концертів артиста у місті. Нікі та Дрейк виконали три пісні – «Moment for Life», «Only» і «Truffle Butter».

Звістка про їхній несподіваний сумісний виступ невдовзі стала топовою в мережі. Шанувальники були раді побачити возз’єднання реперки з колегою. Особливі компліменти дісталися їхньому виконанню пісні «Truffle Butter».

Під час виступу Мінаж також виявила перед публікою свою повагу Дрейкові, коли сказала: «Він для мене – цілий світ, і я бажаю, щоб ви, любі, знали про це».

Нікі також виконала свій новий хіт «No Frauds», який слугує дисом, адресованим конкурентці на ім’я Remy Ma. Остання перед цим оприлюднила пісню «Another One», спрямовану проти Нікі. Окрім «No Frauds» Мінаж виявила своє ставлення до Remy Ma в композиціях «Changed It» і «Regret In Your Tears».

Family ♥️ @champagnepapi

Допис, поширений Nicki Minaj (@nickiminaj)

 

Та за зовнішнім виглядом ніхто й не сказав би, що суперечка з супротивницею якось позначилася на настрої Мінаж, коли та перебувала в столиці Франції. Перед тим, як приєднатися до концерту Дрейка, вона завітала на Тиждень моди в Парижі. Там вона дивувала присутніх відвертим вбранням: ліву з грудей артистки відділяла від повної оголеності лише ромбоподібна наліпка.

За матеріалами: aceshowbiz.com