Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
14 березня 2017

Daft Punk може приєднатися до Леді Ґаґи на «Коачелі»

Виконавці «Get Lucky» нібито працюють над логістикою фестивалю, що відбудеться в квітні.

Представники музичного заходу планують запросити ще одного потужного виконавця на подію. За повідомленнями, французький діджей-дует Daft Punk приєднається на сцені до Леді Ґаґи. «Коачела» відбудеться з 14 по 16, а також з 21 по 23 квітня в Індіо, штаті Каліфорнія.

«Вони розробляють логістику», – повідомило джерело виданню «Page Six», а інше додало: «Я чув, що це можливо».

Попри те, що досі немає офіційного анонсу від представників фестивалю, обидва джерела кажуть, що ще нічого не підтверджено. Перед тим, як Леді Ґаґу назвали заміною Бейонсе Ноулз, котра до цього мала стати хедлайнером, гурт Daft Punk був одним із наочікуваніших кандидатів на заміну Бей. Дружина Джея Зі, нагадаємо, вирішила не виступати на фестивалі у зв’язку з вагітністю.

Анонімне джерело, що працює на продакшині Daft Punk, підтвердило, що цієї весни роботи планують гастролі. А «Коачела», мовляв, – це ідеальне місце, де їх можна розпочати.

Щодо Леді Ґаґи, то вона приєднається до раніше анонсованих хедлайнерів фестивалю Кендріка Ламара і Radiohead. Іншими головними виконавцями на музичному святі будуть Lorde, Future, Gucci Mane, Tove Lo, DJ Khaled та інші.

За матеріалами: aceshowbiz.com