Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
15 березня 2017

Кеті Перрі виклала уривок нової пісні про дежавю

Це лише один із численних тизерів її свіжого альбому.

Кеті Перрі знає, як дражнити шанувальників. На сторінці в соцмережі вона розповсюдила фрагменти «KP4» – свого майбутнього четвертого студійника. Хештеґ «#KP4» став вірусним у глобальній павутині, коли Перрі продовжила зацікавлювати користувачів уривками пісень із альбому.

Новий шматок вона виклала в Інстаграмі 14 березня. Він узятий із пісні про дежавю. «Бо кожен день – одне і те ж, визначення розуму. Я думаю, що ми біжимо по колу. Дежавю», – співає Перрі.

А от в одному з попередніх із низки фрагментів був закладений протестний настрій. «Я не буду, я не буду вибачатися. І не буду, я не буду підписуватися. Не проси, не проси мене стати нормально», – виконує Кеті.

32-річна виконавиця розповіла, що створила для платівки вже понад сорок пісень.

«Chained to the Rhythm» – провідний сингл альбому, музичне відео на котрий представили в лютому. «Думаю, перед тим, як давати всю страву, я хочу представити кілька пісень», – мовила про стратегію просування чергового альбому співачка. І це пояснює, чому вона вирішила ділитися вервечкою фрагментів композицій.

Іще Кеті Перрі пообіцяла почастувати публіку чимось новим «вельми незабаром», оскільки саме формулювання «незабаром» її фани, або просто слухачі, мовляв, ненавидять.

За матеріалами: aceshowbiz.com
Теги: Katy Perry