Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
16 березня 2017

Демі Ловато відзначила п’ятирічку тверезості

Виконавиця подякувала Богу, сім’ї та шанувальникам за підтримку.

У Демі Ловато визначна подія. Виконавиця хіта «Cool for the Summer» уже п’ять років вільна від своєї колишньої пристрасті до алкоголю. Емоційним постом із цього приводу вона поділилася в Інстаграмі.

«Вельми вдячна. Це була важка подорож. Чимало злетів і падінь. Стільки разів я хотіла зірватися, але сиділа на своїх руках і молила Бога полегшити мою одержимість», – написала вона в пості.

24-річна співачка продовжила: «Я так пишаюся собою, але я не змогла б цього досягти без найвищої сили, Бога, а також моєї сім’ї, друзів і всіх, хто підтримував мене. Сьогодні почуваюся впокореною й радісною. Спасибі вам, любі, за те, що були на моєму боці та вірили в мене».

Кілька днів тому виконавиця «Really Don't Care» також розповіла про важливу віху у власній тверезості: «Це дивовижне відчуття. Усе, що я робила, – це  зосереджувалася на поліпшенні себе. Це була позаду важка мандрівка, але вона була варта того».

За словами виконавиці, ключем до подолання її проблеми була покірність. Саме ця риса, на думку Демі Ловато, найголовніша, коли борешся зі своїми демонами. «Спочатку ви маєте визнати, що у вас проблема, а вже потім зможете її подолати», – мовила вона.

Демі також пообіцяла, що завжди допомагатиме людям, які потребують консультації з приводу її оздоровлювальної подорожі. Ловато готова ділитися досвідом.

За матеріалами: aceshowbiz.com
Теги: Demi Lovato