Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
16 березня 2017

Студенти надіслали Chance the Rapper’у лист подяки за пожертвуваний мільйон доларів

Артист підтримав навчальні заклади в Чикаго.

Шестизначна грошова допомога надійшла в фонд Чиказьких публічних шкіл на фінансування мистецтва і програм забезпечення. Chance здійснив унесок шляхом продажу квитків і укладення партнерських угод із компаніями, що продають ці квитки.

На прес-конференції, яка відбулася на початку місяця, виконавець представив деяких учнів школи, що тримали гігантський чек. У призначенні платежу було зазначено «для дітей».

«Наші діти не мають бути заручниками політичних позицій», – мовив Chance the Rapper до присутніх на конференції. Повідомляли, що він також спілкувався із Common’ом стосовно подальшого фінансування фонду.

Тепер троє студентів, Алех Рохас, Алондра Церрос і Аннеліз Бетанкур із «Lake View High School», оприлюднили відкритий лист із подякою Chance.

«Чимало знаменитостей родом із Чикаго, але ви – один із небагатьох, хто згадує про це. Очевидно, що ви щиро піклуєтеся про тутешню молодь. Ось чому ви є джерелом натхнення для нас. Ми цінуємо вас не лише за те, що представляєте нас через свою музику, а й за ваші вчинки», – ідеться у листі.

Студенти додали: «Усе, що ви робите для нашого міста, не залишиться непоміченим. Усі безкоштовні концерти й увесь той час, який ви проводите тут, у місті, дійсно засвідчили вашу підтримку. Ми помічаємо її. Ми пишаємося вами, бо слава зазвичай вивітрює з артистів скромність, але про вас цього не скажеш».

Вони також згадали участь виконавця в кампанії 2014 року «SaveChicago», результатом якої стало те, що місто 42 години провело без убивств з використанням зброї.

У відповідь на лист Chance написав у Твіттері: «Я ціную вас, любі, і ви будете раді дізнатися, що робота тільки почалася. Значні зрушини відбудуться протягом наступних двох тижнів».

За матеріалами: nme.com