Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
17 березня 2017

Мадонна таємно зустрічається із новим бойфрендом

58-річна суперзірка дібрала чергового обранця з етнічними рисами.

Медж, схоже, одержима ідеєю завести собі значно молодшого супутника. Після того, як її помітили за притисканнями до попереднього хлопця-іграшки Абукабара Сумагоро під час мандрівки до Швейцарії, виконавиця «Rebel Heart», повідомляють, з’їхалася жити з «молодим і гарячим легенем». Їх заскочили за романтичним побаченням у середу, 15 березня.

«Мадонна обідала в ресторані з привабливим чоловіком, який мав років двадцять на вигляд», – поділився інсайдер із «Radar Online». Іще очевидець додав, що пара насолоджувалася таро, лососем і пряними варениками з сиром від шеф-кухаря.

Таємничий супутник, кажуть, був близьким до співачки під час її нещодавнього візиту до Африки, де виконавиця вдочерила чотирирічних двійнят із Малаві Естер і Стеллу.

«Мадонна полюбляє чоловіків із етнічним присмаком, і цей парубок – саме той випадок. Вона також обирає собі рівню за привабливістю. Друзям вона сказала, що парубок цілком відповідає цим вимогам», – мовила особа, наближена до поп-королеви.

58-річна співачка ще не вирішила представляти громадськості нового супутника, оскільки хоче зосередитися на дітях, яких удочерила.

За матеріалами: aceshowbiz.com
Теги: Madonna