Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: представники виконавця
17 березня 2017

Ivan NAVI презентував кліп на пісню «Влипли»

Відео, сповнене оптичними ілюзіями, далося нелегко.

Ivan NAVI, який на українській сцені менше року, презентував уже третій свій кліп. Цього разу – на композицію «Влипли». Перед цим він екранізував «Такі молоді» і «Закохуюсь».

В основі сюжету нового музичного ролика лежить історія кохання. Режисери відеороботи Дмитро Маніфест і Дмитро Шмурак додали до неї трохи «магії» й оптичних ілюзій, створили геть новий світ. У ньому головні герої кліпу знайомляться, закохуються, не можуть жити одне без одного, розходяться, миряться і знову проходять все по колу.

Ivan NAVI: «У пісні є такі слова: "Ми домовились, що ми просто тимчасові. Поки не знайдемо тих, хто нам більше підходить…". Дійсно, у сучасному світі все так швидко змінюється, що важко заглядати навіть на десять років уперед. Кожен живе сьогоднішнім днем, але інколи "влипає" надовше. Тоді, здавалось, звичне знайомство стає чимось значно більшим. У мене таке було. Думаю, як і в кожного».

Усі події, що відбуваються в житті закоханої пари, глядач може спостерігати водночас послідовно та паралельно, ніби переглядаючи фотоплівку. У якийсь момент герої й узагалі стають частиною оптичної ілюзії та поступово розчиняються серед вуличок міста під ритми шаманської мелодії треку «Влипли».

У пошуках цікавих локацій для нового відео артист і знімальна команда вирушили в маленьке гірське місто Котор на березі Адріатики. У Чорногорії їх чекали не лише дивовижні пейзажі, а й пригоди. Після прибуття у команди конфіскували всю техніку. Прикордонну службу не переконав навіть дозвіл на знімання від мера міста.

Повернули знімальну апаратуру аж через два дні, змістивши план зйомок практично впритул до вильоту. Та це була не єдина перешкода.

Під час пошуку локацій на Котор зірвалася буря зі зливою. Коли техніку віддали й локації були знайдені, нарешті всі частинки пазлу склалися: сонце й тепла погода супроводжували весь знімальний процес.

«Після "теплої" зустрічі в аеропорту ми подумали, що точно влипли. Але все заплановане встигли відзняти, і це – найголовніше!» – із усмішкою прокоментував форс-мажорні обставини один із режисерів відео Дмитро Маніфест.

Прем'єра відео відбулась 16 березня на М1. Кліп уже доступний на офіційному каналі Ivan NAVI в Ютьюбі. 

За матеріалами: представники виконавця