Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
20 березня 2017

Колишній член NSYNC Ленс Басс приєднався до Backstreet Boys на сцені в Лас-Вегасі

Разом артисти виконали пісню «Shape of My Heart».

Шанувальники були в захваті, коли Ей Джей Маклін із Backstreet Boys витяг на сцену екс-учасника NSYNC Ленса Басса. Поки Ей Джей, Нік Картер, Гауї Дороу, Браян Літтрелл і Кевін Річардсон співали, Ленс широко усміхався і тримав руку на серці.

Backstreet Boys поділилися дорогоцінним моментом у себе в соцмережі. Вони написали: «Ми дійсно показали сьогодні [Ленсу Бассу] наші серця. Дякуємо, що завітав на шоу у Вегасі, брате!».

Хоч колись і снували чутки, що члени NSYNC і BSB були запеклими конкурентами, нині, схоже, усе це позаду. Гурт NSYNC офіційно розбігся 2002 року, тим часом BSB досі активні.

Глядачі концерту сповнилися ентузіазмом, коли представники двох найвідоміших у дев’яностих бойзбендів об’єдналися на сцені. Один із шанувальників мовив: «Я не міг повірити, що це відбувається. Ніколи не думав, що побачу двох своїх улюбленців на одній сцені разом!». «Ленс мав приголомшливий вигляд. Із нього, здається, фонтанує молодість!», – зазначив іще один глядач.

Концерти Backstreet Boys у межах програми «Larger Than Life» триватимуть у Лас-Вегасі до 1 липня. У цілому виконавці дадуть 26 шоу.

За матеріалами: aceshowbiz.com