Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
20 березня 2017

У новому альбомі Лілі Аллен зосередиться на розірванні шлюбу

Також артистка розповість у піснях про боротьбу зі зловживанням психоактивними речовинами.

31-річний будівельник Сем Купер і виконавиця побралися під час церемонії 2011 року. У пари дві доньки – п'ятирічна Етель і чотирирічна Марні. Проте повідомляли, що 2015 року подружжя розділилося, і тепер Лілі вирішила поділитися сімейною драмою з шанувальниками. Що пішло не так, вона розкаже у піснях із нового альбому. Ще, повідомляє ресурс «MailOnline», артистка пообіцяла розповісти про зловживання алкоголем і наркотиками, а також роль матері. Іще артистка заспіває на соціальні теми.

«Дивно, цей альбом видався доволі сконцентрованим. У ньому головно йдеться про мене та стосунки з моїми дітьми, пробої у моєму шлюбі, зловживання речовинами й інше», – зазначила виконавиця.

Іще артистка заспіває на соціальні теми.

Проблеми виконавиці хіта «Smile» почалися в Лондоні минулого літа, коли вона нібито страждала від реакції на куріння канабісу. Передумовою важкого емоційного та фізичного стану Лілі могла стати сімейна трагедія, яка її підкосила 2011. Того року вона була на шостому місяці вагітності й утратила сина.

Під час інтерв’ю Аллен також говорила про нового бойфренда, DJ Dan London'а. «Якби ми одружилися, я б була Лілі Лондон», – пожартувала співачка.

За матеріалами: music-news.com