Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
21 березня 2017

Мел Бі після десяти років шлюбу розлучається зі Стівеном Белафонте

Пара зрозуміла, що не зійшлася характерами.

 

Колишня учасниця Spice Girls подала документи у Верхорвний суд Лос-Анджелеса 20 березня, посилаючись саме на «непримиренні розбіжності».

У паперах про розлучення, із якими ознайомилися в «Daily Mail», екс-перчинка планує сумісну опіку над п’ятирічною донькою Медісон. Вона також попросила служителів Феміди не присуджувати подружню підтримку.

За матеріалом «People», 41-річна знаменитість і її чоловік-продюсер розділилися торік 28 грудня. Усього кілька місяців до цієї дати подружжя відзначало десяту річницю весілля. Вони побралися після бурхливого роману  в червні 2007 року.

За чутками, які снували кілька років тому, Стівен фізично знущався з неї, але Мел спростувала це 2014 року. Тоді колишня Скері Спайс зазначила в соцмережі, що її чоловік «ніколи б не підняв на неї руку».

Звістка про їхнє розлучення виринула після того, як британська поп-зірка сповістила про смерть від раку її батька, Мартіна Брауна. Вона була відчужена від сім’ї протягом багатьох років через те, що рідні не схвалювали її стосунків зі Стівеном, але возз’єдналася з сестрою Даніель, щоб бути з їхнім батьком в його останні хвилини життя.

За матеріалами: aceshowbiz.com