Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
24 березня 2017

Брітні Спірс спантеличена з приводу витоку інтимного відео

У передбачуваному ролику виконавиця постає топлес з бойфрендом і курить косяк.

Повідомляють, що існує пікантне відео за участю Брітні Спірс, яке спливло онлайн. Артистка, кажуть, цим занепокоєна. Сайт «Radar Online» заявляє, що отримав копію передбачуваного відеозапису. У ньому виконавиця «Slumber Party» постає у відвертих сценах, у яких, можливо, вживає наркотики.

35-річна співачка, як повідомляють, зображена топлес, обертається навколо обранця та курить те, що нагадує джоїнт.

Джерело повідомило таблоїду, що Брітні жахається через те, що відбувається з нею після всього, що вона пережила. Знаменитість, мовляв, геть пригнічена й не може себе опанувати.

«Кожен раз, коли вона думає, що минуле нарешті заснуло, щось повертається та переслідує її. Пошарпаний інтимний запис – це більше, ніж вона може витримати!», – продовжив інсайдер.

Про існування пікантного відео з Брітні згадують не вперше. У біографічній стрічці «Britney Ever After» зазначили, що може бути такий таємний ролик, на якому видно відому мати двох дітей та її колишнього бойфренда Джастіна Тімберлейка.

У 2008 інший колишній Брітні, Аднан Ґаліб, спростував чутки про те, що є ще й така стрічка за його участю. «Я не знаю, де взяли ці нібито мої цитати. Те, що я справді знаю, що таке казав не я, і це – цілковита неправда, – мовив чоловік, а потім додав: Я дуже засмучений і знервований, уживатиму юридичних заходів. Ця історія спричинила чимало болю для моєї родини і людей, близьких до мене. Це – не інтимний запис. І крапка».

За матеріалами: aceshowbiz.com