Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
27 березня 2017

Сюрприз: Джастін Бібер і Зейн Малік планують колаборейшн

Із плодом співпраці виконавців публіка, можливо, ознайомиться вже цього року.

Джастін Бібер, очевидно, палкий шанувальник музики Зейна Маліка. Ходять чутки, вони здружилися після того, як колишній Селени Гомез ретвітнув лінк на новий сингл «Still Got Time» екс-учасника One Direction. Кажуть, вони планують записати сумісний трек.

Кумир підлітків, повідомляють, захопився музикою колеги, коли той покинув бойзбенд. Снують чутки, що дружні стосунки між ними склалися майже миттєво. Співаки постійно на зв’язку, вони спілкуються посередництвом соцмереж.

Новина про цю дружбу здивувала шанувальників, оскільки Зейн був утягнутий  у ворожнечу між Джастіном і Селеною Гомез, яка точилася в мережі 2016 року. Колишня пара гризлася в Інстаграмі після того, як виконавець пісні «Baby» пригрозив перевести свою обліковку в приватний режим, оскільки фани тролили його нову дівчину Софію Річі.

«Якщо ти не можеш упоратися з ненавистю, то припини постити знімки зі своєю дівчиною, ха-ха. Це має бути тільки між вами, особливим. Не гніви своїх фанів. Вони люблять тебе», – написала Гомез у пості, який пізніше видалила. На це Джастін тоді відповів перетягуванням ковдри. Він звинуватив Селену в тому, що вона зраджувала його з Зейном.

За матеріалами: aceshowbiz.com