Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою співачки
27 березня 2017

Оля Полякова дала в Києві концерт на біс

На численні прохання шанувальників, які не змогли потрапити на шоу Суперблондинки в листопаді, співачка ще раз виступила на сцені київського палацу «Україна».

Ще більше людей, жартів і драйву... Оля Полякова повторила фантастичне шоу, яке потрапило до Книги рекордів України, телеверсію якого подивилися понад сім мільйонів глядачів. У своїй музиці артистка гармонійно поєднала вернакулярний поп, оперу і рок-версії пісень.

Протягом усього вечора народна улюблениця дивувала і розважала публіку, а в залі панувала атмосфера запального карнавалу в Ріо-де-Жанейро і діснеївські казки. Головне правило будь-якого концерту Полякової — прийшов на концерт — танцюй!

Разом з шаленою енергетикою артистка вразила глядачів і своїми шикарними нарядами: одинадцять ексклюзивних костюмів від Анни Бублик були доповнені фірмовими головними уборами від Лесі Патоки.

Сольний концерт Суперблондинки відвідали представники українського шоу-бізнесу, серед яких були композитор Руслан Квінта, режисер Олег Боднарчук, екс-солістки групи NikitА Юлія Кавтарадзе і Анастасія Кумейко, продюсер Сергій Перман та інші.

Грандіозне шоу Олі Полякової в Києві відбулося в рамках масштабного всеукраїнського туру «Я люблю вас», який стартував навесні зі сходу України та охопить понад 50 міст.

За матеріалами: прес-служби співачки