Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
30 березня 2017

У кліпі на пісню «No More Sad Songs» учасниці Little Mix перетворилися на запальних ковбойок

Британський ґьолзбенд записав пісню з репером Machine Gun Kelly.

 

В екранізації пісні з останнього альбому «Glory Days» артистки мають гарячий вигляд. Перрі Едвардс, Джесі Нельсон, Джейд Терлуолл і Лі-Енн Піннок знімалися в Нешвіллі. Знімальним майданчиком послугував салон у старому стилі, додали атмосфери ковбойські капелюхи, дартс і механічний бик.

Як ідеться вже в назві пісні, що перекладається «Надалі – без сумних пісень», британський гурт показує шанувальникам, як, на їхній погляд, потрібно розважитися. «Цієї ночі я планую зійти з розуму від цього, Неважливо, що хтось ковзає своїми руками по моєму тілу, Вистояти всю ніч, іти на гучну музику, Тож я не маю про це думати, я починаю, будь ласка, не грай», – співає Джейд.

Шанувальники жваво відреагували на кліп у мережі. Один із них прокоментував: «Як завжди вражаюче. І MGK надто гарячий, щоб бути реальним, ух». Інший користувач порівняв побачене із романтичною комедією 2000 року «Бар "Бридкий койот"».

Учасниці Little Mix нині зайняті підтримкою Аріани Ґранде в її турі по США «Dangerous Woman». А MGK нещодавно видав новий сингл «At My Best» із Гейлі Стейнфелд. Це – сингл-наступник його успішної аудіороботи «Bad Things» із Камілою Кабелло.

За матеріалами: aceshowbiz.com