Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
4 квітня 2017

Мел Бі захищена судовим наказом проти колишнього чоловіка

Стівен Белафонте знущався з екс-учасниці Spice Girls.

Артистка порвала з чоловіком у березні. Їхнє розлучення шокувало мільйони шанувальників Мел Бі. Особливо враховуючи те, що за кілька тижнів до того зіркова мати трьох дітей постила в соцмережах присвяти обранцю.

Тим не менше, як ідеться в юридичних документах, Мел Бі та її нащадки нібито бояться за своє життя після років грубої поведінки Стівена.

У заяві до суду Лос-Анджелеса, із яким ознайомилися представники ресурсу «TMZ», Мел описала подробиці жорстоких учинків, які здійснив її чоловік. Почала вона з інциденту, що стався в листопаді 2007 року, коли виконавиця готувалася вдома до фіналу одного з танцювальних телешоу.

«Стівен обхопив руками її шию, почав душити й кинув її на паркет», – зазначили на сайті. До того ж Белафонте, стверджує Мел Бі, казав, що битиме її, аби вона знала своє місце.

Ревнощі, як повідомляють, були головною проблемою для Стівена. Вони ж спричинили ще один інцидент, який стався 2012 року. Мел мала зніматися в кліпі Ашера. Перед екранізацією Белафонте прилетів у пориві ревнощів і вдарив артистку кулаком, розбивши їй губи. Коли вона запитала його, як їй працювати на телебаченні з такою травмою, він відповів, що вона мала подумати про це, перш ніж «загравати із довбаним Ашером».

Серед зазначеного Мел було й те, що Стівен має їхні інтимні записи, які неодноразово погрожував опублікувати. Він також погрожував це зробити, якщо вона коли-небудь чинитиме опір його рішенням.

Артистка стверджує, що Белафонте запліднив її няню, а потім сказав їй, що хоче мати цю дитину, і що вони «всі втрьох житимуть разом». Зрештою він зажадав, щоб няня зробила аборт і нібито заплатив їй понад триста тисяч доларів, котрі належали Мел, за «наданий нянею сервіс».

2014 року, стверджує Мел, вона страждала від емоційного й фізичного виснаження, і прийняла цілу пляшку аспірину. Коли вона спробувала зателефонувати по допомогу, Стівен, мовляв, зупинив її, жбурнув до спальні та зачинив за нею двері, а вслід крикнув: «Помри, стерво!».

У документі йдеться, що Мел намагалася залишити Стівена багато разів, але він, як зазначено, погрожував їй розправою та руйнуванням усього її життя та кар’єри, а ще обіцяв забрати своїх дітей від неї.

Після того, як суддя змусив Стівена покинути будинок у Голлівуд-Гіллс, який той ділив із дружиною, у другій половині дня 3 березня камери зафіксувати виїзд Белафонте.

Коли представники «TMZ» звернулися до Стівена з пропозицією прокоментувати заяви Мел Бі, той усе заперечував.

За матеріалами: music-news.com