Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою гурту
10 квітня 2017

Група «СКАЙ» відзначила 15-річний ювілей великим всеукраїнським туром

Днями в столичному клубі Atlas з аншлагом відбувся концерт української рок-групи «СКАЙ».

З нагоди свого 15-річчя музиканти вирушили у всеукраїнський тур, а його фінальним акордом став виступ у Києві.

Під час концерту шанувальники почули як давно улюблені хіти, серед яких — «Best друг», «Подаруй світло», «Струна», «Тебе це може вбити», так і нові композиції з п'ятого студійного альбому «Нове життя».

Олег Собчук, лідер«СКАЙ»: «Ми йдемо туди, де нас хочуть бачити і чути. Ми йдемо вперед! Найголовніше – мати мету і йти до неї».

На концерті не обійшлося і без сюрпризів. Так, глядачі вперше побачили кілька архівних відео музикантів.

Родзинкою вечора стало спільне виконання пісні «Знайду» зі співачкою ALLOISE. Також на концерті виступили запрошені сесійні музиканти. Пісню «Те, що треба» Олег виконав під акомпанемент саксофона. Також дуже несподівано під акомпанемент духових звучали пісні «Дай мені любов» і «Сподобалась».

Крім того, «СКАЙ» на концерті вшанували пам'ять загиблого Андрія Кузьменка. Разом з відомим українським автогонщиком і волонтером Олексієм Мочановим вони виконали пісню з репертуару Кузьми «Скрябіна» «Старі фотографії».

Нагадаємо, «СКАЙ» підкорив не тільки українські міста, а й Америку, Канаду і навіть Іспанію. Ювілейний п'ятий альбом «Нове життя» вже було представлено в Торонто, Чикаго, Вашингтоні, Нью-Йорку, Ванкувері, Барселоні, Мадриді та інших містах-мільйонниках.

За матеріалами: прес-служби гурту