Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою гурту. ФОТОГРАФ: Аксинья Єскова
14 квітня 2017

Гурт «СКАЙ» зняв у кліпі симфонічний оркестр у повному складі

Нещодавно відбулося знімання кліпу рок-гурту «СКАЙ» на композицію «Я тебе люблю», з якою музиканти виступали в Національному відборі на «Євробачення-2017».

Режисером нового відео (англійська версія «All My Love For You») став відомий кліпмейкер Віктор Скуратовський. Перший з трьох запланованих знімальних днів музиканти провели в Центрі сучасного мистецтва М17, де задіяли для відео повний склад Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України, а це понад 50 осіб.

Олег Собчук: «Коли ми записували “Я тебе люблю” (“All My Love For You”), то вирішили, що для більш повного звучання нам не вистачає багатоголосся інструментів, тому запросили до співпраці симфонічний оркестр Національної телерадіокомпанії України. Зараз у цьому відео ви побачите інший чудовий оркестр, який на своєму прикладі показує наскільки багато в нашій країні чудових майстрів музичної індустрії. Багато зірок мріють співати з оркестром на одній сцені, ми не виняток! Але в нашому випадку це ще й рок-балада! Ви навіть не уявляєте наскільки це круто. Мені дуже подобається».

За сюжетом у кліпі буде показано сім новел, пов'язаних однією смисловою лінією, але в кожній з них є своя історія і свої герої.

Віктор Скуратовський: «Це наша друга спільна робота з хлопцями. Попередній кліп на композицію “Go Go” вийшов драйвовим і справжнім, як і сама пісня: гонки, мотоцикли, герой і героїня, пристрасть і швидкість. Тут же зовсім інша історія, точніше їх сім, і все, як і пісня — справжнє і про любов! Довгоочікуваний кліп ви зможете побачити вже в травні».

За матеріалами: прес-служби гурту