Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
19 квітня 2017

Кеті Перрі образила почуття віруючих

Артистка використала зображення індуїстської богині Калі, щоб продемонструвати свій настрій.

 

Кетті Перрі звинуватили в глузливому ставленні до індуїстської богині Калі. Кілька годин тому 32-річна виконавиця опублікувала а своїй сторінці в Інстаграмі зображення, яким пояснила свій «поточний настрій». На мальованій картинці Калі танцює на іншому індуїстському богові Шиві, що лежить під нею.

current mood

Допис, поширений KATY PERRY (@katyperry)

Хоч пост Кеті й не включає якоїсь прямої насмішки, деякі користувачі вважають таку публікацію недоречною. «Кеті, ми любимо тебе, але Вона – богиня Індії...», – увічливо нагадав артистці один із користувачів. Тим часом інший запропонував: «Просто видали цей пост, бо вона – богиня, і це так образливо для нашої богині, а також індійського народу».

Деякі користувачі висловилися дещо агресивніше, заявляючи, що існує безліч інших способів змалювати свій настрій.

Правда, були й такі, що захистили Перрі. «Просто залишу це для вас, люди. Я – індієць. Я не ображаюся ні на що. Якщо вона каже, що її нинішній настрій як у Калі, то що тут такого? Вона не виклала жодних зневажливих коментарів», – зазначив користувач chandnii_sharmaa.

Від часу публікації посту минуло не так багато часу. Разом із понад дев’яноста тисячами уподобань він набрав чимало негативних коментарів. Але Кеті залишила публікацію. Може, вона просто ще не знає, який галас спричинила?

За матеріалами: aceshowbiz.com
Теги: Katy Perry