Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
17 травня 2017

Із ним усе гаразд? Джастін Бібер виклав на фотохостингу вісім однакових знімків свого обличчя

Переможець «Греммі» не на жарт занепокоїв шанувальників.

Розміри такого хвилювання легко уявити, дізнавшись кількість підпискників на сторінку канадського співака в Інстаграмі – понад вісімдесят шість мільйонів!

Вихідним самознімком, який потім перетворився на фотосерію, стала чорно-біла світлина, на котрій поп-артист убраний у куртку, приклав руку до грудей і стомлено подивився в об’єктив. Кожне наступне з сімох зображень, якими поділився Бібер, демонстрували все збільшенішу частину його обличчя. Також він скористався кількома фільтрами.

Співак, очевидно, вирішив, що знімки мають говорити самі за себе, тому залишив їх без заголовків.

 

 

 

 

 

 

 

 

На мовчазні пости кумира підлітків користувачі відреагували низкою коментарів на кшталт «Із тобою все гаразд?», «Тобі часом не зле, дорогий?», «Тобі добре? Потрібні обійми або ще що-небудь?». Були й роздратовані такою одноманітною активністю співака. Один із шанувальників написав: «Чому ці знімки вилазять знову та знову?».

Бібер доповнив колекцію статичних зображень жвавим відео, на якому танцює в сірому гуді та смугастих шортах. Кліп він також ніяк не прокоментував.

 

Схоже, співак призвичаївся до німоти: функція «опублікувати» у нього залипла незабаром після того, як його звинуватили в співі під фанеру в Мумбаї. Співак давав концерт в індійському місті в межах «Purpose World Tour». За повідомленням «NDTV», наживо він виконав лише чотири пісні з сетліста на двадцять одну композицію. Глядачі, серед яких були й індійські знаменитості, висловили розчарування в Твіттері. «Я був би щасливий, якби він виконав усі пісні наживо. Він заспівав тільки чотири композиції. Артист його калібру повинен співати наживо. Він не підготувався», – написала одна з розчарованих осіб.

За матеріалами: aceshowbiz.com
Теги: Justin Bieber