Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
17 травня 2017

Каньє Вест уперше за тривалий час виринув на публіці

Артиста, який відмовився від соцмереж й усамітнився в горах, помітили на автостоянці Малібу.

На горі у Вайомінгу чоловік Кім Кардашіан створював новий альбом. Та, схоже, Їзі не зміг повністю уникнути уваги. Нещодавно він припаркував автівку на стоянці біля ресторану. Виконавець хіта «Famous» обідав без дружини. Вона якраз перебувала в Нью-Йорку, де просувала «Сімейство Кардашіанів». На виході з закладу харчування його й упіймали фотомисливці.

На деяких знімках, що з’явилися в мережі, Каньє убраний у чорну куртку та брюки. Він мав розслаблений вигляд, коли прямував до свого спорткара за рестораном.

Вест, наскільки це було можливо, уникав публічних появ. Таку його поведінку помітили після нервового зриву під час торішнього концерту. Він проґавив «Met Gala», щоб провести час із власними дітьми, а через два тижні стер усі свої сторінки в соцмережах.

Поряд зі звістками про усамітнення Каньє, також подейкували, що вони з Кім планують розбігтися. Пара, казали, зі всіх сил намагалася врятувати шлюб після психічних проблем артиста й пограбування в Парижі, жертвою котрого стала Кардашіан.

«Нині їхній шлюб перебуває у не найкращому стані. Ми всі стурбовані тим, що це може бути ознакою їхнього розлучення. Каньє не дуже добре почувається, тому він утішений перервою. Кім переконала його, що наразі для нього це наліпше рішення, оскільки це дозволить йому відволіктися від уваги», – мовило джерело.

За матеріалами: aceshowbiz.com