Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
19 травня 2017

Сингл «Switch» Іґґі Азалії та Анітти вже тут

Очікується, що поп-композиція, на відміну від попереднього треку виконавиці «Mo Bounce», отримає схвальні відгуки й позиції в чартах.  

Сингл Іґґі Азалії «Switch», записаний із бразильською виконавицею Аніттою, нарешті з’явився на потокових сервісах. У свіжому творінні австралійська реперка стала на шлях поп-звучання, імовірно з надією, що цій пісні вдасться досягнути такого ж успіху, як іншим її поп-реп-композиціям, у числі котрих «Fancy».

My new single #SWITCH featuring @anitta is officially OUT NOW!! I'm so excited for you guys to finally hear it! Link in bio

Допис, поширений Iggy Azalea (@thenewclassic)

Сингл «Switch», у якому спритні вірші Іґґі проєднуються з чіпкими гуками Анітти, може легко стати гімном поп-вечірок. Піднесений запис демонструє впевненість і зухвалість атисток, які не зважають на слова ненависників.Слідом за презентацією пісні, Іґґі, схоже, готова надати екранізацію «Switch». Кілька днів тому вона поділилася в соцмережі кадрами зі знімань кліпу. Іще виконавиця розмістила в Інстаграмі інший відеофрагмент, на якому танцює у звабливому трико з командою хореографічної підтримки.

Had so much fun filming the #Switch music video this week & I can't wait for everyone to hear the song May 19th #SneakPeek

Допис, поширений Iggy Azalea (@thenewclassic)

Разом із «Mo Bounce» і сумісним із Lil Uzi Vert’ом треком «Can’t Lose», «Switch», як очікується, має бути представлений в альбомі Азалії «Digital Distortion». Реліз платівки вже тривалий час відтягується. Вона стане наступницею диска «The New Classic» за 2014 рік, і включатиме гостьові куплети від YG, Jeremih, Френча Монтани й інших артистів.

За матеріалами: aceshowbiz.com