Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
19 травня 2017

Слухайте яскравий сингл Ліама Пейна та Quavo «Strip That Down»

23-річний артист офіційно розпочав сольну кар’єру, випустивки поп-реп-трек, що має потрапити до його самостійного альбому.

Реліз дебютного соло-синглу «Strip That Down» Ліама Пейна з Quavo (учасник гурту Migos) знаменує собою нову еру, у якій кожен член One Direction представив самостійний матеріал. Гаррі Стайлса потягло на рок-балади, Найла Горана – на фолк, а Луї Томлінсон зацікавився танцювальними ритмами. Ліам вирізнився тим, що його «Strip That Down» має поп-реп-звучання.

Написана з Едом Шираном композиція безумовно має мелодію та текст, що запам’ятовуються завдяки гукам. Пейн співає про дівчину, яка привернула його увагу, а Quavo тим часом додає свої рядки, перетворюючи аудіотвір на ідеальну для танцмайданчиків пісню.

Сьогодні – шалений день. Разом зі свіжим релізом «Switch» від Іґґі Азалії й Анітти та дебютного соло-синглу Каміли Кабелло «Crying in the Club», «Strip That Down» готова позмагатися з іншими піснями в чарті, включаючи ще й учорашню прем’єру Селени Гомез «Bad Liar». Хоча, судячи з чіпкості композиції, Ліаму нічого хвилюватися.

За матеріалами: aceshowbiz.com