Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
19 травня 2017

Лана Дел Рей поділилася тизером синглу з альбому «Lust for Life»

Артистка виклала свіжий матеріал вкупі з відео, знятим під час репетиції.

Після релізу композиції «Coachella - Woodstock In My Mind» кілька днів тому, Лана Дел Рей наразі готується до видання ще однієї пісні. В Інстаграмі вона поділилася кліпом, у якому репетирує новий трек. Чорно-біле відео показує Лану, яка пританцьовує перед мікрофонною стійкою в студії, тим часом на тлі лунає музика.

Композиція має типове для пісень Дел Рей красиве та заразливе аранжування із мелодикою шістдесятих.

When you're chatting through the verses but snap back into it for the chorus See u Saturday @follow_ashley @missalexkaye

Допис, поширений Lana Del Rey (@lanadelrey)

 

Це – четвертий трек із майбутнього альбому Лани «Lust for Life», який слідує за «Love», «Lust for Life» із The Weeknd’ом і «Coachella - Woodstock In My Mind». Раніше вона сказала про свій проект: «Перші чотири альбоми я зробила для себе, але цей буде для моїх шанувальників і про те, куди, я сподіваюся, усі ми прямуємо».

Хоч досі не оприлюднена дата видання платівки «Lust for Life», ми вже можемо уявити, якою ця платівка буде. За словами співачки, вона почала думати, що всі записи мають настрій п’ятдесятих, шістдесятих років, на кшталт The Shangri-Las і ранньої Джоан Баез.

За матеріалами: aceshowbiz.com