Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
19 травня 2017

Кім Кардашіан відзначила сотий мільйон підписників знімком доньки

Іще вона нагадала про найуподобаніші користувачами світлини, на яких зображена з Каньє Вестом і дітьми.

Зростання кількості зацікавлених у сторінці в Інстаграмі до ста мільйонів аж ніяк не применшило бажання 36-річної знаменитості викладати нові й нові пости. Виходить, вона посіла сьоме місце у списку сторінок ресурсу, на які підписана найбільша кількість користувачів.

Кім вирішила переступити цю віху публікацією милої світлини своєї дочки Норт. На знімку трирічне чадо Кардашіан і Каньє Веста позує біля фонтану та тримає чарівну паличку, либонь придбану під час відвідин артакціону «Чарівний світ Гаррі Поттера».

«Вона ще не розуміє, що значить сто мільйонів підписників, але вона в захваті, оскільки я в захваті. Спасибі за приєднання та любов», – прокоментувала знімок знаменитість.

she has no clue what 100 million followers means but she's excited cause i'm excited lol thanks for the follows and the love

Допис, поширений Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Кім також завітала на свій сайт, де виклала деякі найуподобаніші юзерами знімки, серед котрих зображення з Каньє й дітьми – Норт і Сейнтом. «Не можу повірити, що я досягла ста мільйонів підписників в Інстаграмі; спасибі вам, любі! Щоб відсвяткувати, я хотіла б переглянути мої найпопулярніші пости. Я ціную вас, любі, більше, аніж ви знаєте», – зазначила вона.

To celebrate reaching 100M followers I'm giving away 100 LuMee cases! To find out how to get yours go to @LuMeeCase

Допис, поширений Kim Kardashian West (@kimkardashian)

За матеріалами: aceshowbiz.com