Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
19 травня 2017

Пінк проїхалася на велосипеді сто шістдесят кілометрів заради доброчинності

У цій затії артистку підтримав чоловік Кері Гарт.

Виконавиця пісні «Just Like a Pill», справжнє ім’я котрої Аліша Мур, узяла участь у заході під назвою «Chefs Cycle», який учора відбувся в Санта-Розі, Каліфорнії. Таким чином вона збирала кошти благодійній організації під назвою «No Kid Hungry», яка покликаний покласти край дитячому голоду в США.

Свій виснажливий переїзд вона задокументувала. На інстаграм-сторінці виконавиці можна ознайомитися з деякими знятими відео.

«Ми зробили це. Якщо камера тремтить, це тому, що мої руки тремтять. Я впала, я плакала, потім кричала, потім зрозуміла, що більше нічого не вдієш, тож сіла на велосипед і завершила цю справу», – зазначила вона.

Допис, поширений P!NK (@pink)

Артистка дала слово й чоловікові. Вона повернула камеру на нього й запитала про поїздку, а він мовив: «Це було приголомшливо. Давай повторимо це. Завтра». Відтак Пінк повернула камеру на себе, скривила обличчя й відповіла: «Ні».

Співачка поставила перед собою мету зібрати двадцять п’ять тисяч доларів. Очікування виправдалися з лишком: зібрано сімдесят сім тисяч. У цьому їй допомогли пожертвуваннями Біллі Джо Армстронґ із Green Day та його дружина Едріенн, а також дружина актора Меттью Макконехі Каміла Алвес.

37-річна знаменитість, яка народила торішнього грудня сина Джеймсона, розповіла, що кілька років тому, коли пояснювала своїй п’ятирічній доньці Віллоу, як благодійність допомагає голодним дітям, Віллоу взяла броколі з плити, загорнула в серветку, і мовила: «Ти можеш передати це їм».

Пінк сподівається, щодіти підтримуватимуть сімейну пристрасть до соціальної активності. На її думку, дуже важливо допомагати їм визначатися в житті, віднаходити те, у що вони вірять, а також прищепити їм усвідомлення, що вони можуть змінити ситуацію на краще.

За матеріалами: music-news.com