Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою співачки
19 травня 2017

У Києві відбувся фінальний концерт всеукраїнського туру ALEKSEEV

Вчора в столичному Жовтневому палаці відбувся гучний фінальний концерт всеукраїнського туру ALEKSEEV «Пьяное солнце».

Усього півроку тому український співак ALEKSEEV презентував дебютний альбом «Пьяное солнце», а вже в лютому відправився в свій перший всеукраїнський тур на підтримку платівки. За два з половиною роки молодий співак завоював широку аудиторію в Україні. Всі концерти відбувалися в тисячних залах театрів і палаців культури. Фінальним акордом туру стало велике шоу в столиці України, яке за традицією відбулося в день народження артиста.

Зі сцени ALEKSEEV розповів глядачам про перший тур: «Були міста, в яких я виступав вперше і відразу тисячний зал. Я шалено хвилювався, думав про те, як прийме мене публіка. Але вже з перших секунд зал підтримував, танцював разом зі мною. Ми ставали одним цілим з глядачами... Кожне знайомство з новим містом залишило тільки найтепліші і трепетні спогади».

Іменитий режисер-постановник, продюсер співака Олег Боднарчук створив унікальну концепцію сцени для київського концерту. На оригінальному екрані транслювався концерт у реальному часі. Унікальний голос артиста звучав в обрамленні одних з кращих музикантів у складі оркестру з акустики, струнного квартету, перкусії та бек-вокалу під керівництвом композитора Руслана Квінти.

У свій двадцять четвертий день народження ALEKSEEV також підготував подарунок для гостей вечора, презентувавши нову чуттєву пісню «Навсегда», яка потрапить до другого альбому.

Прийшли привітати артиста й зірки українського шоу-бізнесу: відомий кліпмейкер Алан Бадоєв, українська співачка TAYANNA, режисер Леонід Колосовський, телеведучі Міла Єремєєва і Слава Дьомін. Особливою гостею стала поп-діва Ірина Білик, для якої ALEKSEEV виконав свій знаменитий хіт «А я пливу», авторства співачки.

ALEKSEEV: «Якби два роки тому мені сказали, що я буду стояти тут, на цій сцені, я б не повірив. Я шалено радий співати для вас у такому великому залі. Моя мрія здійснилася».

Відразу після концерту ALEKSEEV відправився на гастролі. Графік артиста на літо вже розписаний. Виконавець відвідає з концертами Латвію, Азербайджан, Туреччину, Білорусь, Польщу та інші країни. А вже у вересні в Україні відбудуться два додаткових концерти в рамках туру «Пьяное солнце».

За матеріалами: прес-служби співачки