Зараз в ефірі
M1 Music Awards Chart
 
Фото: надане прес-службою співака
1 червня 2017

На концерті Макса Барських у Києві сцени не буде

Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі продюсер співака Алан Бадоєв. Також він пообіцяв показати череп свого артиста.

Менше ніж півроку залишилося до моновистави Макса Барських у Палаці спорту. Наймасштабніше шоу в кар’єрі співака відбудеться під слоганом «Танцюй у моїй голові».

Режисером-постановником виступить продюсер артиста Алан Бадоєв, який поділився в своєму Інстаграмі новиною про те, що в столичному Палаці спорту сцени не буде.

Алан Бадоєв: «Таймер запущено! Відтепер кожен день наближає нас до однієї з головних шоу-бізнесових подій цієї осені в Києві — моновистави Макса Барських “Туманы”. Я обіцяв безліч сюрпризів й інновацій на сцені Палацу спорту, і ось перший з них: сцени не буде. Замість неї буде гігантський череп Макса Барських. Складна машинерія буде збирати і розбирати його на складові, змінюючи рівні, висоту і положення в просторі».

Кожен з глядачів зможе не просто почути улюблені пісні головного хітмейкера країни, а й відправитися в «подорож», скануючи тіло артиста немов рентгеном.

Алан Бадоєв: «Ми всі побуваємо в голові цього по-справжньому божевільного хлопця і наситимося його винятковою енергією у вигляді музики і стовідсоткових хітів».

За матеріалами: прес-служби співака