Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою співачки
15 червня 2017

Юлія Думанська представила кліп на пісню «Закохана»

Автором нової українськомовної композиції став Потап.

Юлія Думанська: «Робота з Потапом — це завжди експерименти над різними стилями, і в цій пісні я знову повернулася до своєї улюбленої лірики і романтики».

Початок творчої співпраці Юлії Думанської і Олексія Потапенка поклала пісня «Стреляй», прем’єра якої відбулася рік тому. А екранізацією обох композицій займалася команда MOZGI Production під керівництвом режисера Леоніда Колосовського, в ролі виконавчого продюсера виступила співпродюсер MOZGI Entertainment Ірина Горова.

Якщо в кліпі «Стреляй» Юлія Думанська перевтілилася в запальну pin-up дівчину, то в новій відеороботі артистка постає в образі ніжної нареченої.

«Закохана» — сюжетна відеоробота, події в якій розгортаються у зворотному порядку. Глядачі стають свідками найважливішого дня в житті — весілля, яке виявляється всього лише грою. Герої зображують любов, позуючи на камеру, ми спостерігаємо за ними і поступово починаємо вірити в щирість їхніх почуттів, але в кульмінації правда розкривається — вони просто актори, які грають свої ролі.

Леонід Колосовський, режисер кліпу: «Юлія дуже гармонійна в цій пісні, їй не склало труднощів вжитися в чуттєвий і драматичний образ своєї героїні. Цей кліп примітний тим, що ми поступово “розбираємо” образи героїв: зазвичай, під час перегляду традиційних весільних відео всі спостерігають за перетворенням дівчини на наречену, а хлопця — на нареченого, ми ж розсіюємо диво, вибудовуючи сюжет навпаки».

Знімання кліпу відбувалося на одній з найкрасивіших історичних локацій в Києві — в урочистій атмосфері Шоколадного будиночка.

Юлія Думанська: «Вибір майданчика виявився знаковим, адже близько 40 років тому в цій будівлі розташовувався Центральний київський ЗАГС, а в відео я з’являюся в образі нареченої. Як тільки я поділилася своїм фото у весільному образі в інтернеті, почала отримувати величезну кількість дзвінків і повідомлень з поздоровленнями! Мені дуже приємно, що так багато людей люблять мене і стежать за моєю творчістю, але це була лише репетиція».

 

За матеріалами: прес-служби співачки