Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
15 червня 2017

Бувай Браян Танака: Мерая Кері фліртує з Дрейком

Артистка переписується з репером, а ще чатує на нього в його улюбленому ресторані.

Виконавиця «All I Want for Christmas is You» планує замінити хлопця-іграшку Браяна Танаку на Дрейка? Після того, як повідомляли, що вона хоче вийти заміж за Браяна, тепер Мерая, кажуть, заграє до канадського репера. І 30-річному Дрейкові така увага до вподоби.

«Мерая Кері та Дрейк у таємному контакті. Снують чутки, що вони приховано зустрічаються», – поділився інсайдер із виданням «OK!». Він продовжив: «Мерая переписується з Дрейком, який трохи здивований раптовою увагою, але більш ніж готовий гарно провести з нею час».

Інсайдери зазначають, що нещодавно вони зустрілися та фліртували одне з одним. «Ці двоє два тижні тому насолоджувалися напоями в Лос-Анджелесі, і друзі кажуть, вони палко загравали», – розповів один інсайдер, а інший уточнив: «Аж допоки вони не пішли разом, то переписувалися й телефонували одне одному».

А дехто навіть вважає, що Мерая Кері бажає перевершити давню суперницю – Дженніфер Лопес, яка була пов’язана романтичними стосунками з виконавцем «One Dance». «Вона навіть висне в його улюбленому ресторані з надією "випадково" із ним перетнутися», – додало джерело.

Кері, певно, збагнула, що Браян, імовірно, використовує її задля власної вигоди. Раніше повідомляли, що вона сплачує всі його рахунки: «Коли вони разом, Мерая платить за все. До того ж вона викладає гроші за його оренду, комунальні послуги й обслуговування автомобіля. Вона навіть знаходить спосіб підписати йому бонусні чеки, пов’язані з його роботою танцюриста, що смішно, бо за вже виконану роботу він іноді отримує гроші по кілька разів». 

За матеріалами: aceshowbiz.com