Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
16 червня 2017

Компанія з виготовлення інтимних іграшок планує створити коштовну репліку статевого органа Джастіна Бібера

Виконавцеві «Love Yourself» за співпрацю запропонували п’ятдесят тисяч доларів.

Джастінові Біберу випала ще одна нагода приєднатися до благодійності в доволі незвичний спосіб. Канадцеві запропонували п’ятдесят тисяч доларів за те, щоб він допоміг із виготовленням 24-каратної репліки його господарства зі щирого золота, яку потім пустять з молотка на користь доброчинної організації, котру він обере.

Консультант компанії Джефф Діллон цю пропозицію виклав в офіційному листі, яку надіслав менеджерові Бібера, Скутеру Брауну. Там і йдеться, що ініціатори мають намір увічнити статевий орган у золоті та дорогоцінних каменях.

«У Джастіна, за чутками, він великий, тож ми хотіли б показати його. У межах цієї співпраці ми плануємо створити високоякісну іграшку, і продати її за найвищою вартістю, а прибуток пожертвувати на благодійність за вибором Джастіна», – зазначив консультант у документі, у котрому також додано, що виріб прикрасять п’ятдесяти діамантами.

«Після майже дев’яти років в індустрії розваг, мільйонів проданих платівок і здатності створювати шлягер за шлягером, ми хочемо вшанувати Джастіна цією унікальною пропозицією», – пояснив Діллон у зверненні, опублікованому 15 червня.

За матеріалами: aceshowbiz.com
Теги: Justin Bieber