Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
16 червня 2017

Карруече Трен захистилася від Кріса Брауна п’ятирічним заборонним судовим наказом

Прохання 29-річної моделі задовольнили після очних свідчень.

Знаменитість узяла участь у слуханнях 15 червня. Кріса на них не було. Повідомляють, що суддя заборонив йому відповідати в телефонному режимі.

Згідно з «E! News», Карруече сказала судді, що виконавець «Grass Ain’t Greener» змушував її повернути каблучки, які їй купив, і був дуже агресивним, коли вона відмовилася це робити.

Під час слухання відтворили два голосові повідомлення. У телефонному діалозі Кріс не гребував лайкою та погрозами в  адресу Карруече.

Трен зазначила, що в текстовому повідомленні співак написав фразу «виб’ю з тебе лайно», а також пообіцяв, що «змусить її ненавидіти його ще дужче». Іще виконавець залякував, що хоче «отримати назад довбані каблучки, або він прийде, і пошкодить її кінцівки».

Коли в Карруече запитали, чи досі вона має ті прикраси, модель відповіла ствердно. Проте Крісу просто мовила, що продала їх, оскільки стомилася від боротьби з ним. Зробивши так, модель сподівалася, що Браун залишить її в спокої.

Поза стінами судової зали Трен відмовилася коментувати подію. У відео, яке дісталося сайту «TMZ», вона просто прямує до автомобіля й не звертає уваги на папараці й поставлені запитання.Раніше моделі надали тимчасовий заборонний судовий наказ проти Кріса. Тоді вона заявила, що він фізично знущався з неї, і погрожував застрелити. Згодом вона вимагала постійної заборони. Розгляд справи кілька разів відкладали, бо сама модель не була присутня на слуханні.

За матеріалами: aceshowbiz.com