Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою гурту
20 червня 2017

BRO стали героями культової комп’ютерної гри

Гурт BRO Borisenko Brothers представив кліп на пісню «Яка ти?».

У відео зображено дві паралельні реальності: популярна комп’ютерна гра і стосунки звичайної пари.

Саша BRO: «Я — геймер, дуже люблю GTA і завжди мріяв опинитися по той бік гри. Мрія здійснилася! Дуже складно ходити цілий день в ролі комп’ютерного героя. Мені хотілося передати цілісний образ: його ходу, поведінку й емоції... Тому довелося перебувати в ролі протягом усього знімального процесу, не залежно від того, увімкнені камери чи ні. З цієї причини я ще кілька днів після знімального процесу ходив подібною ходою, тому що м’язи інакше не функціонували».

Під час знімання одного з епізодів кліпу на мосту людям, які опинилися свідками, довелося навіть викликати поліцію, оскільки вони подумали, що хтось вирішив зістрибнути з мосту. Але все виявилося лише частиною задумки режисера Олександра Харченка, Саша переліз через перила і всі залишилися живими й здоровими.

Вова BRO: «Наші з Сашком герої дуже схожі з нами в реальному житті. Саша — вічний шукач пригод, а я часто обираю домашній відпочинок. Загалом, ми були у своїх тарілках і виникнути ніяких труднощів не мало. Але сталося непередбачене. Наша знімальна команда затвердила на роль головної героїні дівчину Сашка — Машу. Я теж був за неї, тим більше, що вона не просто симпатична дівчинка, а ще й професійна актриса (Маша грає в спектаклях Ірини Зільберман). Але одна важлива деталь мене все ж турбувала. За сценарієм, у фіналі обов’язково знімається поцілунок. Я ніколи не цілувався "понарошку", а тут такий дебют. На знімальному майданчику було смішно спостерігати, як довго ми з Машею готувалися до поцілунку, але фраза Саші "Гей, актори, актори — істоти безстатеві" розставила всі крапки над "і". По-моєму, вийшло дуже переконливо».

Дивіться кліп «Яка ти?»:

 

За матеріалами: прес-служби гурту