Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою АРТ-ПІКНІК
11 липня 2017

Слава Фролова запрошує друзів на АРТ-ПІКНІК у Харків

З 5 серпня на території Фельдман Екопарк почне свою роботу унікальний соціальний проект АРТ-ПІКНІК, створений у 2013 році Славою Фроловою.

АРТ-ПІКНІК — мультидисциплінарний культурно-освітній проект. Основна мета — навчити новому, здоровому способу життя, де мистецтву і українській культурі віддана важлива роль. Унікальний парк мистецтв, створений для нового формату дозвілля, служить платформою для об’єднання творчих особистостей, обміну знаннями, ідеями. Важливо, що вхід на АРТ-ПІКНІК завжди безкоштовний для всіх.

З моменту створення проект успішно попрацював в Києві, Одесі та Рівному.

АРТ-ПІКНІК — місце, яке об'єднує людей різного віку, талантів, інтересів і соціального статусу. Проект в цьому сезоні буде працювати у форматі вікендів і, звичайно, вхід буде безкоштовним — як для дітей, так і для дорослих!

АРТ-ПІКНІК в Фельдман Екопарк відкриває набір волонтерів та учасників, щоб зробити це літо найбільш яскравим і незабутнім для тих, хто підключиться до проекту в будь-якому статусі: від куратора до гостя.

Організатори готують до запуску в цьому сезоні 10 напрямів: арт, кіно, музика, театр, література, спорт (розум і тіло), діти, фестивалі та ярмарки, добра справа, зустрічі з цікавими людьми.

Адреса: Фельдман Екопарк, Харківська область, селище Лісове, Київське шосе, 12.

За матеріалами: прес-служби АРТ-ПІКНІК