Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою LOBODA
11 липня 2017

LOBODA показала закадрове відео зі знімання кліпу «Случайная»

За іронією долі, в кадр потрапили справжні папараці.

Через три тижні після гучної прем’єри кліпу нове відео Світлани Лободи подивилися понад десять мільйонів шанувальників співачки, зрівнявши рахунок з лірик-відео треку, яке з моменту його презентації прослухали десять мільйонів разів. Такий показник серед зірок вітчизняного шоу-бізнесу є рекордним. Також кліп потрапив у тренди YouTube тринадцяти країн: України, Росії, Казахстану, Білорусі, Туреччини, Польщі, Грузії, Молдови, Латвії, Литви, Фінляндії, Італії та Німеччини, посівши друге місце розділу «Найкраще відео YouTube» за тиждень, повернувши трек «Случайная» на перші місця чарту iTunes, і зібрав понад один мільйон пошукових запитів популярного відеохостингу з моменту прем’єри пісні.

За іронією долі, реальна історія, яка сталася зі співачкою незадовго до знімання і лягла в основу сюжету кліпу, повторилася на знімальному майданчику. Крім інциденту з Rolls-Royce Phantom, ціна якого могла покрити витрати на створення більше двадцяти відеоробіт, серед масовки виявилися справжні мисливці за сенсаціями. За словами Нателли Крапівіної, ніхто з команди артистки не підозрював, що запрошені актори можуть насправді бути папараці.

Нателла Крапівіна, режисер і продюсер: «Через кілька днів в інтернет полізли фотографії зі знімального майданчика, і ми зрозуміли, що у деяких хлопців з масовки в руках були дійсно камери, а не муляжі».

Однак найбільша складність, з якою довелося зіткнутися знімальній групі, досить банальна — щільний гастрольний графік артистки. Через що робочий процес довелося скоротити до однієї доби.

LOBODA: «За задумом, нам потрібно було мінімум два дні, а за фактом, мали тільки один. Але коли я дивлюся результат, розумію, що все було не дарма. Адже таким рівнем адреналіну, який був присутній у кожному з членів команди, просякнутий весь кліп. Ти дивишся його як кіно, як справжню драму».

Також найбільш уважні шанувальники Світлани розгледіли в одному з акторів, який зіграв роль ведучого новин, українського журналіста і ведучого конкурсу «Євробачення-2017» Володимира Остапчука.

 

 

За матеріалами: прес-служби LOBODA