Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою гурту
12 липня 2017

«Антитіла» презентували іронічний кліп про супергероя

Місяць підготовки, Бетмен і Джокер, три дні знімання, пошкоджений асфальт у «Межигір’ї», 5-годинний затор у Києві й понад двісті людей знадобилося для створення нового відео.

Цього разу команда вирішила поєднати голлівудські блокбастери про супергероїв з українськими реаліями. «Антитіла» порушили болючу тему, якої ще не висвітлювали в кліпах — затори на дорогах. За сюжетом, супергерой щоночі «рятує місто», і, як годиться в справжньому екшені, йому протистоїть харизматичний лиходій — такий собі Джокер. Над реалізацією ідеї працювали три доби на чотирьох різних локаціях: у кадр знімальної групи потрапив київський міст і резиденція екс-президента «Межигір’я».

Щоб зняти сцени на недобудованому київському мосту, зібрали штучний затор із сотні автомобілів, створювати який допомагали друзі «Антитіл».

Звісно, не обійшлося і без пригод: під час знімального дня в «Межигір’ї» «Антитіла» так захопилися процесом, що пошкодили асфальтне покриття, яке довелося оперативно відновлювати.

Тарас Тополя: «Кіно 90-х років — тема майже невичерпна. Саме в ті часи було створено десятки стрічок, які згодом стали культовими блокбастерами. Один із таких екшенів 90-х став лейтмотивом нашого нового відеокліпу. Тема відео загалом не нова, але вона суперактуальна для всіх нас, адже боротьба добра зі злом йде всюди, навіть на дорозі».

Дмитро Маніфест, режисер відеокліпу: «Актора на роль Джокера ми знайшли досить швидко, а ось кастинг на роль головного героя затягнувся: знімальна група понад усе прагнула знайти актора, якомога більше схожого на одного з відомих політиків. Кілька тижнів пошуків — і це таки вдалося: в кадрі супергерой нового кліпу виглядає майже як „третій брат“».

До речі, це вже друга спільна робота музикантів із командою Дмитра Маніфеста та Дмитра Шмурака, відео на пісню «Танцюй» — також їх робота.

Дмитро Маніфест: «Кожного разу, коли ми пишемо сценарій, ми прагнемо створити щось нове. У нашій країні, на жаль, актуальною є тема заторів, якої ще не торкалися кліпмейкери. Ми подали її у пародійному стилі. Нам приємно працювати з „Антитілами“, вже вдруге створювати щось провокаційне і водночас прекрасне. Упевнений, в нас вийшов крутий кліп з оригінальною історією».

 

«Фари» стануть вже четвертим зафільмованим треком з альбому «Сонце». Перші три — «Танцюй» (режисер Дмитро Маніфест), «Одинак» (режисер Віктор Придувалов) та «Люди як кораблі» (режисер Андрій Кіріллов) — можна переглянути на офіційному YouTube-каналі «Антитіл».

Нагадаємо, нещодавно закінчився масштабний тур «Антитіл» на підтримку альбому «Сонце». Команда завітала з концертами у 50 міст України, Білорусі, Сполучених Штатів Америки й Канади. Гурт завершив тур великим концертом у Києві, на якому зібрав близько чотирьох тисяч людей, відкривши таким чином новий фестивальний сезон.

За матеріалами: прес-служби гурту
Теги: Антитіла