Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою гурту
13 липня 2017

«СКАЙ» у новому відео закликають сказати про найголовніше

Музиканти представили кліп на пісню «Я тебе люблю», з якою вони виступали на національному відборі на «Євробачення-2017».

Сюжет ролика складається з семи новел, які об'єднані однією ідеєю — любов існує. Вона може бути справжньою, непідробною і щирою. Вона не боїться віку — будь тобі 5, 20, 40 або 80 років. Вона може проявлятися в усьому і до всіх: до улюбленої іграшки, до своєї дитини, дівчині, Бога і до себе.

Віктор Скуратовський, режисер: «Це наша друга спільна робота з хлопцями. Попередній кліп на композицію “Go Go” вийшов драйвовим і справжнім, як і сама пісня: гонки, мотоцикли, герой і героїня, пристрасть і швидкість. Тут же зовсім інша історія, точніше їх сім, і все, як і пісня,— справжні і про любов!»

Сім історій, в яких були задіяні різні люди — діти, молоді пари, міцні сім'ї і навіть миле літнє подружжя. У кліпі взяли участь Олександра Кутас, українська модель з обмеженими можливостями, Вадим Мазніченко, боєць АТО і учасник проекту «Переможці», Джордж Івезе, музикант церковного гурту «Слово життя церкви» і багато інших.

Для знімання кліпу, яке тривало три дні, «СКАЙ» значно розширили свій склад. Гурт запросив на знімальний майданчик музикантів Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України. Скрипки, труби і навіть арфа за звучанням перетворили трек на стадіонний гімн.

Олег Собчук: «Коли ми записували “Я тебе люблю”, то вирішили, що для більш повного звучання нам не вистачає багатоголосся інструментів, тому запросили до співпраці симфонічний оркестр Національної телерадіокомпанії України. Зараз у цьому відео ви побачите інший чудовий оркестр, який на своєму прикладі показує наскільки багато в нашій країні чудових майстрів музичної індустрії. Багато зірок мріють співати з оркестром на одній сцені, ми не виняток! Але в нашому випадку це ще й рок-балада! Ви навіть не уявляєте наскільки це круто. Мені дуже подобається!»

 

За матеріалами: прес-служби співачки