Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: скриншот з відео
13 липня 2017

Співак Олександр Порядинський представив авторську пісню «Такий, як є»

Переможець четвертого сезону шоу «X-Factor» Олександр Порядинський запустив флешмоб в соціальних мережах на підтримку виходу нової пісні.

Мета флешмобу — показати людям, як важливо не боятися бути самим собою. Молодий виконавець виклав на своїй особистій сторінці щиру фотографію і кілька слів про себе з хештегом #Такий_як_є, позначивши трьох друзів. Ті зробили так само. І цей ланцюжок з фотографій почав поширюватися серед зірок, їхніх друзів і шанувальників.

Олександр Порядинський: «У Біллі Міллігана було 24 особистості. А скільки особистостей у нас? Саме над цим питанням я колись задумався. Люди надягають на себе десятки масок, ховаються за певними образами, щоб в очах суспільства і знайомих виглядати кращими, ніж вони є. Ми часто боїмося здатися дурними або смішними, а іноді не проявляємо якихось емоцій, не робимо ніяких дій через банальний страх, що нас не зрозуміють. У всьому цьому втрачається наше “я”. Мені дуже хочеться, щоб люди не боялися показати себе справжніми. І я вірю, що флешмоб #Такий_як_є це хороший крок на шляху до розкутості».

До флешмобу вже приєдналися колеги по цеху Олександра Порядинського, серед яких Вова Борисенко, Sonya Kay, Melovin, Лавіка, Лана Меркулова, відомий діджей і саундпродюсер Нікіта Богданов з групи Ost & Meyer та багато інших. Всі охочі можуть приєднатися до флешмобу #Такий_як_є.

Слухайте нову пісню Олександра Порядинського «Такий, як є»:

 

За матеріалами: прес-служби співака